Geleceğe Yön Vermenin Yeni Yolu: PSİKOLOJİ TEMELLİ KURUMSAL DANIŞMANLIK

Psikoloji temelli kurumsal danışmanlık, kurumlara gelişime engel olan zorluklarla baş etmeleri, çalışanlarını daha iyi anlamaları, üretkenliği ve verimliliği artırmaları için stratejiler sunar. Bu doğrultuda kurumların performanslarını iyileştirmelerine, daha sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmalarına ve geleceğin gelişen ve değişen yapısına liderlik etmelerine olanak sağlar.

Bireylerin kişilik özelliklerini ve yetkinliklerini en üst düzeyde gerçekleştirmeleri konusunda sonuçlar sunan yeni nesil kişilik envanterleri

Psikoloji alanındaki yıllardır süregelen mesleki deneyimlerimizin birleşimi ile işletmenize özel başarı ve verimliliği arttırıcı çalışmalar 

Psikoloji Temelli Kurumsal Danışmanlık

Seçme ve Değerlendirme Modülü

Bilimsel envanterleri uzman deneyimleriyle yorumlayarak uygun seçim ile doğru çalışanı, kurumdaki doğru göreve yönlendirme süreçlerinde destek sağlıyoruz.

İşe alım ve kurum içi rotasyon belirlemelerinde doğru insanlarla kurumunuzu güçlendirin.

Yönetici Danışmanlığı Modülü

Yöneticilerin liderlik becerilerini geliştirmek ve güçlü ekip dinamikleri oluşturma kaynaklarını arttırmak amacıyla yönetici odaklı geliştirilen modülümüzdür. Yöneticilerin ekibiyle kurduğu ilişkileri güçlendirme, ekip içi iletişim sorunlarını fark edip önlemek ve oluşan sorunlara çözüm sağlamak konularında destek vermekteyiz.

 

Eğitim Modülü

Kurum içi ihtiyaç ve gelişim alanlarına yönelik şirketinize özel kurumsal analizler sonucu planlanan çeşitli eğitim, seminer ve workshop çalışmalarıyla uzman kadromuzla yanınızdayız.

Ortak hedeflere sahip tüm çalışan gruplarına yönelik analizler sonucunda kurum dinamiklerini tanımlıyor ve kuruma özel çözümler sunuyoruz. Kurumun tüm yapıtaşları ile beraber uyum içinde ilerlemesi, verimliliğini arttırması ve sürdürebilirliğini sağlaması konusunda destek oluyoruz.

Hidden Gems

Kariyer Danışmanlığı

Hidden Gems kişilerin gizil yeteneklerini ortaya çıkararak potansiyellerini en üst düzeyde kullanmaları konusunda kişiye özel analizler ve çözümler sunan bir yetenek geliştirme programıdır.

Uzman kadromuzun psikoloji alanında yıllardır süregelen mesleki deneyimleri ile Hidden Gems programında kişilerin güçlü ve gizil yeteneklerine odaklanılır. Bu yetenekleri besleyen kaynakları arttırmaları için bireysel görüşmeler ışığında destekleyici eylem planları oluşturulur.